2023. október 24-én iskolánk átvehette a Székesfehérvári Egyházmegyétől a 9 személyes kisbuszt.

Az iskolánk így könnyebben oldja meg az utaztatást a tanulmányi versenyekre, kirándulásokra, táboroztatásra, valamint továbbképzésekre.

2023. október 25-én az iskola udvarán Mészáros János püspöki helynök megáldotta az intézmény kisbuszát. Az eseményen Csépné Póray Kinga Igazgató Asszony köszönetet mondott iskolánk fenntartójának, a Székesfehérvári Egyházmegyének, a Sárszentágota Község Önkormányzatának az állandó támogatásért, valamint az iskolánkat segítő önkénteseknek, hogy az elmúlt hetekben, hónapokban sok segítséget és támogatást nyújtottak iskolánk tanulóinak és dolgozóinak.

Iskolánk segítői: Csép György, Tóth Ferenc, Molnár Ferenc, Fekete Róbert, Huszár Bence, Sereg Attila, Simon János, Kálmán Gyula.

 

Az iskola tanulói nevében köszönjük ezt a támogatást!

Az eseményeken készült fényképek itt tekinthetőek meg.