Tavaszi szavalóverseny

 

Iskolánk a 3-4.osztályosoknak szavalóversenyt rendezett.

A versenyen az alábbi iskolák jelentek meg:

- Ráckevei Szent Imre Általános Iskola

- Gesztenyefasori Szent Márton Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola, Lajoskomárom

- Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola, Biatorbágy

- Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnázium, Érd

- Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola, Mór

- Szent Ágota Általános Iskola Sárszentágota

Tizenhat 3.osztályos vett részt a versenyen. Arany minősítést ért el két tanuló a Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskolából. Ezüst minősítést a Czuczor Gergely Általános Iskola tanulója és a Szent Ágota Általános Iskola tanulója, Exner Karina kapott. A zsűri bronz minősitést adott a Czuczor Gergely Katolikus Általános Iskola diákjának.

A 4.osztályosok tízen voltak. Arany minősítést ért el egy tanuló a Marianum Német Nemzetiségi Nyelvoktató Általános Iskola és Gimnáziumból. Ezüst minősítést a Gesztenyefasori Szent Márton Általános Iskola és Alapfokú Művészeti Iskola tanulója kapott. A zsűri bronz minősítést adott a Szent Erzsébet Római Katolikus Általános Iskola diákjának.

Gratulálunk a díjazottaknak! Köszönjük a tanárok felkészítő munkáját!