Vezetőség

Csépné Póray Kinga Anna - Igazgató
Molnár Veronika - Igazgatóhelyettes
Mészáros János kanonok, c. apát, esperes - Püspöki biztos
Borsos Mihályné - Felsős munkaközösség vezető, Diákönkormányzat vezető
Sándorné Pál Klára Brigitta - Alsós munkaközösség vezető
 

Pedagógus- Tantárgy

Balázs Lilla Enikő - ének- zene, népzenetanár
Barczáné Krán Edina - német nyelvtanár
Bognár Károly - katolikus hittanár
Bori- Németh Viktória - általános iskolai tanító testnevelés és sport műveltségi területen
Borsos Mihályné -  általános iskolai matematika és fizikatanár
Brunner Edina - általános iskolai tanító vizuális nevelés szakkollégiumi képzéssel, könyvtár szakkollégiumi képzéssel
Csépné Póray Kinga Anna - általános iskolai tanító természetismeret műveltségi területen
Csiszár Ildikó  - általános iskolai tanító természetismeret műveltségi területen
Hegedűs Angelika - katolikus hittanár
Huszárné Drusza Mónika - általános iskolai tanító testnevelés szakkollégiumi képzéssel
Kasó Lászlóné - földrajz- testnevelés szakos tanár, gyógytestnevelő tanár
Kissné Berecz Zsófia - általános iskolai tanító, okleveles református teológus-lelkész
Kurjáné Tóbel Mária  - biológia és földrajztanár, könyvtárpedagógia-tanár
Molnár Veronika - technika és számítástechnika szakos tanár
Nyuli Tiborné - magyar nyelv és irodalom szakos tanár
Némethné Borbély Ágnes - általános iskolai tanító vizuális nevelés műveltségi területen
Sándorné Pál Klára Brigitta - általános iskolai tanító könyvtár szakkollégiumi képzéssel
Szabó Vata György - történelemtanár és állampolgári ismeretek tanára
Tauz Józsefné - általános iskolai tanító pedagógia szakkollégiumi képzéssel

Pedagógusok fogadóórái

Barczáné Krán Edina 
Kedd 9:00 - 9:30

Borsos Mihályné
Kedd 12:00 - 12:30

Brunner Edina
Hétfő 9:00 - 9:30

Csépné Póray Kinga 
Szerda 10:00 - 10:30

Hegedűs Angelika
Péntek 9:00 - 9:30

Huszárné Drusza Mónika
Hétfő 11:00 - 11:30

Kasó Lászlóné
Péntek 10:00 - 10:30

Kissné Berecz Zsófia
Hétfő 8:00 - 8:45

Kurjáné Tóbel Mária
Hétfő 14:20 - 14:50

Molnár Veronika
Szerda 9:00 - 9:30

Nyuli Tiborné
Péntek 10:00 - 10:30

Sándorné Pál Klára Brigitta
Csütörtök 12:35 -13:20

Szabó Vata György
Kedd 10:00 - 10:30

Tauz Józsefné
Péntek 11:00 - 11:30